Gol golmana sa preko pola terena za pobedu u poslednjem minutu: Dečak (12) sa "torpedom" u nogama

Telegraf 31.03.2022

- Čim je napustila moju nogu, pomislio sam 'ovo ulazi' i onda je ušla - istakao je 12-godišnji Čarli Klark, golman Gedling Sautbank Pantersa

Neverovatan snimak pobedničkog gola 12-godišnjeg Čarlija Klarka prikupio je milione pregleda i postao je viralan. Dežmekasti golman postigao je čudesni udarac sa 55 metara i u poslednjem minutu poslao svoj klub Gedling Sautbank Panterse u polufinale kupa. U meču sa Besfordom stajalo je na semaforu nerešeno 2-2. a onda je Čarli gotovo poslednjim udarcem na utakmici rešio pitanje pobednika. Na snimku sa mobilnog telefona snimljenog od strane oca Gerija vidi se kako