Nestvarni Old firm, 428. Put! Navijači divljali, na terenu spektakl! Seltik preokretom protiv Rendžersa stigao na korak do titule

Kurir 03.04.2022
Nestvarni Old firm, 428. Put! Navijači divljali, na terenu spektakl! Seltik preokretom protiv Rendžersa stigao na korak do…

Fudbaleri Seltika pobedili su danas na gostovanju ekipu Rendžersa rezultatom 2:1, u meču 32. kola škotskog prvenstva.

Rendžers je poveo u trećem minutu preko Arona Remzija, a preokret i pobedu u 428. "Old firmu" Seltiku su doneli Tom Rogić u sedmom i Kameron Karter-Vikers u 43. minutu. They tried fireworks, broken bottles and songs of hate and still could not defeat the mighty Glasgow @CelticFC HH pic.twitter.com/25QJTNlyU0 — Celtic Gossip (@CelticGossip) April 3, 2022 Početak drugog poluvremena je bio odložen, pošto je na teren bačena staklena flaša, a tokom utakmice na teren su