Trener Fulama je oduševljen: ‘Kada sam video Mitrovića kako trči nazad da pomogne timu…’

Hot sport 07.04.2022  |  HotSport

Timski duh krasi lidera Čempionšipa! Fudbaleri Fulama savladali su Midlzbrou minimanlnim rezultatom (0:1).

Jedini pogodak na utakmici delo je reprezentativca Srbije, Aleksandra Mitrovića. Popularni Mitar zatresao je mrežu domaćeg sastava u 73. minutu meča. Fulam je veoma blizu plasmana u elitu, a utiske nakon meča izneo je trener Marko Silva. -Počeli smo veoma dobro, 15 minuta dominacije. Očekivali smo malo viši njihov presing, tako obično igraju, ali respektovali su nas. Mogli smo u tom početnom periodu i da stvorimo više prilika za gol – kazao je Silva i dodao: -U