Liga Evrope: Barselona i Vest Hem bez prednosti u revanšu

N1 Info 07.04.2022  |  Autor:Nikola Novaković

U četvrtak od 21 čas igrala su se tri prva meča četvrtfinala Lige Evrope – Barselona je u Frankfurtu uspela da dođe do nerešenog ishoda, a Vest Hem je uspeo da izdrži i remizira, iako je igrao celo poluvreme bez isključenog Kresvela.

Vođstvo u revanšu imaće Braga, koja je bila bolja od škotskog Rendžersa u Portugaliji. Ajntraht je na domaćem „Dojče bank parku“ rezultatom 1:1 (0:0) remizirao sa Barselonom, iako je imao prednost. *Boginja povela, pa spasavala glavu u Lajpcigu Poveo je domaći tim u 48. minutu, a strelac je Ansgar Knauf, koji je naleteo na jednu odbijenu loptu i jako i precizno šutirao. Ipak, izjednačenje Kataloncima donosi Feran Tores 18 minuta kasnije – lepo ga je proigrao Frenki