Sveci brutalno poniženi: Čelsi demolirao Sautempton, prvak Evrope demonstrirao silu! Video

Kurir 09.04.2022

Fudbaleri Čelsija ubedljivo su savladali Sautempton na gostovanju u utakmici 32. kola Premijer lige rezultatom 6:0.

Plavci su nakonn bolnog poraza u Ligi šampiona od Reala, odgovorili u velikom stilu. Bukvalno su demolirali Sautempton i najavili izlazak iz krize, pošto su i pre Reala ubedljivo poraženi od Brentforda( 1:4) na svom terenu. Po dva pogotka za Čelsi postigli Maunt i Verner, a u listu strelaca upisali su i Alonso i Haverc. Londonska ekipa povela je u osmom minutu golom Markosa Alonsa, a prednost je udvostručio Mejson Maunt u 16. Pet minuta kasnije treći gol postigao