Hoću da Zvezda pobedi Partizan sa 3:0! Lalatović posle poraza na Marakani oduševio crveno-bele: Nek Zvezda i Voša uzmu trofeje!
Kurir 11.04.2022
![Hoću da Zvezda pobedi Partizan sa 3:0! Lalatović posle poraza na Marakani oduševio crveno-bele: Nek Zvezda i Voša uzmu…](https://nstatic.net/img/logo/s/kurir.png)
Trener kragujevačkog Radničkog, Nenad Lalatović, poželeo je Crvenoj zvezdi osvajanje šampionske titule nakon što je njegova ekipa poražena na stadionu Rajko Mitić.
Pričao je proteklih sezona Lalatović pred duele sa crveno-belima da je u prošlosti uzimao bodove aktuelnom šampionu Srbije sa različitim klubovima, ali ovog puta sa Radničkim nije imao šanse u Beogradu. Zvezda je pobedila rezultatom 4:1 i tako obezbedila lidersku poziciju pred početak plej-ofa. - Igrali smo bez četiri standardna igrača. Prva dva gola smo primili kako smo primili, jedan iz mrtvog ugla a drugi posle greške na sredini terena. Kada Zvezda povede 2:0