Meč karijere Srbina - Kostić izbacio Barselonu, u polufinalu i Lajpcig, Vest Hem i Rendžers

RTV 14.04.2022  |  RTS, B92

BARSELONA - Fudbaleri Ajntrahta napravili su veliko iznenađenje i izbacili Barselonu iz Lige Evrope, pobedom u gostima - 3:2. Filip Kostić, sa dva gola i asistencijom, vodio je goste do polufinala takmičenja.

Posle nerešenog rezultata iz Nemačke (1:1), Barselona je ove večeri na svom terenu planirala da overi prolaz u polufinale. Mnogi su očekivali ubedljivu pobedu Barselone, ali je srpski reprezentativac iz redova Ajntrahta imao drugi plan. Već u četvrtom minutu, Erik Garsija je oborio protivnika, a siguran sa bele tačke bio je Filip Kostić. Igrao se 36. minut kada je Kostić dodao loptu Boreu, a Kolumbijac spektakularnim udarcem sa distance zatresao mrežu. Barsa je sa