Руси силују наше жене, убијају децу и једу наше псе: Шокантан интервју фудбалера Манчестер ситија који је Путину пожелео смрт!
Курир 17.04.2022

Репрезентативац Украјине и фудбалер Манчестер ситија, Олександр Зинченко, од почетка рата у Украјини је активан на друштвеним мрежама где покушава да скрене пажњу на дешавања у његовој земљи.
Леви бек је путем друштвених мрежа чак пожелео смрт председнику Русије, Владимиру Путину, више пута је давао интервјуе у којима је причао о сукобу две државе, а реченице које је изговорио причајући са новинаром британског "Гардијана", шокирале су Европу. - Цео живот ми се сада своди на праћење ситуације. Прошло је више од седам недеља и неки људи су већ заборавили на бруталност у мојој држави. Не, не, не. Људи гладују, умиру, откривају се мртва тела... Како се










