Hrvat optužuje Real, imali pomoć sudije u derbiju? Rakitić je besan - "Ne mogu da razumem zašto to nije uradio!" (video)

Mondo 18.04.2022  |  Nebojša Marković

Nekoliko spornih situacija je bilo na meču Sevilje i Real Madrida...

Nekoliko spornih situacija je bilo na meču Sevilje i Real Madrida... Fenomenalna utakmica u derbiju Primere viđena je u nedelju uveče, kada je Real Madrid savladao Sevilju 3:2 i to nakon što su gubili 0:2 posle prvih 45 minuta. Ipak, nakon meča, Ivan Rakitić je bio besan na odluku sudije da vezisti Real Madrida Eduardu Kamavingi ne pokaže crveni karton već u prvom poluvremenu! Real je u 25. minutu već imao zaostatak od dva gola, ali su u drugom poluvremenu stigli