Grabe ka opstanku - Novi Pazar pobedio Kolubaru u Lazarevcu, sve gotovo za poluvreme (video)

Sportski žurnal 26.04.2022

Novi Pazar u sledećem kolu dočekuje ekipu Radničkog iz Kragujevca, a Kolubara je domaćin lučanskoj Mladosti

Fudbaleri Novog Pazara pobedili su u Lazarevcu ekipu Kolubare 3:1 u utakmici trećeg kola plej-auta za opstanak u Super ligi. Gosti su poveli već u prvom minutu pogotkom Stefana Dimića, koji je iz peterca krunisao akciju Stefana Lončara i Ibrahima Mustafe. Pazar je udvostručio prednost u 23. minutu, kada je Milan Jokić oduzeo loptu Dejanu Uzelcu i sa 15 metara savladao Dejana Stanivukovića. Luka Ratković je na asistenciju Lončara u 26. minutu pogodio sa oko 10