‘Delfini’ uspešno preskočili prvu prepreku: Srbija pobedila Grčku, a sada Španija dolazi na red!

Hot sport 29.04.2022  |  HotSport

Vrlo dobrom igrom u svim segmentima Srbija je pobedila Grčku u četvrtfinalu kvalifikacija za odlazak na finalni turnir Svetske lige.

Sutra u 21 u polufinalu će igrati sa Španijom koja je 10:9 pobedila Mađarsku. Samo je u prvih nekoliko minuta Grčka bila ravnopravan rival. U početku je odlično funkcionisala veza Ranđelović – Lazić da bi se od 2:2 razigrao se Dušan Mandić, uz odličnu odbranu ispred Mitrovića naša ekipa je stigla do sigurnog vođstva. U drugoj četvrtini je Manda postigo gol, imao dve asistencije i već sa 9:4 je pitanje pobednika bilo rešeno. U drugom poluvremenu rutinski odrađen