Inter ponovo prvi u Seriji "A": Lautaro Martinez sa dva gola doneo preokret protiv Empolija

Euronews 06.05.2022  |  Autor: Euronews

Inter ne posustaje, u uvodnom meču 36. kola Serije "A" posle preokreta pobedio je Empoli 4:2 i vratio se na čelnu poziciju.

Gubili su izabranici Simonea Inzagija 2:0 u 28. minutu, ali su preko Lautara Martineza uspeli da preokrenu rezultat i zasluženo osvoje tri boda. Sada mogu da se odmore i pripreme za finale Kupa Italije u sredu protiv Juventusa. Naravno i da se nadaju kiksu Milana u Veroni. "Ludo" prvo poluvreme gledali su navijači Intera i posle 28 minuta bili su veoma zabrinuti jer je Empoli vodio 2:0! Pinamonti je već u 5. minutu postigao sjajn gol, zatim im je poništen gol zbog