Partizan prestigao zvezdu Crno-belima dovoljno poluvreme za pobedu protiv Vojvodine

Alo 07.05.2022

Fudbaleri Partizana pobedili su na svom terenu Vojvodinu - 2:1 u 5. kolu plej-ofa Superlige Srbije.

Ovim trijumfom crno-beli su makar na kratko izbili na lidersku poziciju sa bodom više u odnosu na Crvenu zvezdu, ali crveno-beli od 17 časova dočekuju Radnički iz Niša. Sve je bilo rešeno već u prvom poluvremeu kada smo videli oba gola crno-belih. Partizan je poveo već u četvrtom minutu golom Nikole Terzića, posle asistencija Kvinsija Meniga. Istini za volju, odbrana Vojvodine je mogla bolje da reaguje u ovoj situaciji. Prednost je duplirao Rikardo Gomeš u 41.