Partizan ne odustaje od titule i opet je na 1. mestu, Voši nije pomogao var gol u 94. minutu

Telegraf 07.05.2022  |  Telegraf.rs

Sve je rešeno u prvom poluvremenu, a Vojvodina je kasno postigla gol kojim je samo ublažila poraz

Prvenstveno odmeravanje snaga izmešu Partizana i Vojvodine, koje je zapravo bila uvertira za polufinalni duel istih timova u Kupu Srbije, pripao je bez većih problema crno-belima koji su na svom stadionu slavili sa 2:1. Golove za tim iz Humske su postigli Nikola Terzić i Rikardo Gomeš u prvom delu utakmice, u kome su izabranici Aleksandra Stanojevića mogli da zatresu mrežu Novosađana bar još toliko puta, dok se u nastavaku igrao nešto slabiji fudbal. PARTIZAN