Krajinović posle dva taj-brejka u 2. Kolu rima: Srbin na mišiće pobedio Tijafoa i plasirao se u narednu rundu takmičenja

Kurir 08.05.2022

Srpski teniser Filip Krajinović plasirao se u 2. kolo Mastersa u Rimu.

Krajinović je posle dva sata i 10 minuta igre savladao francuskog tenisera Frensisa Tijafou sa 7:6 (9:7), 7:6 (7:4). U prvom setu nije bilo brejkova, a bliži tome je bio Tijafo, naročito u šestom gemu kada nije iskoristio četiri brejk prilike. Na kraju je prvi set rešen u taj-brejku koji je dobio srpski teniser sa 9:7, iskoristivši treću set loptu. Tijafo je u prvom gemu drugog seta oduzeo servis Krajinoviću, ali je srpski teniser u osmom uspeo da vrati brejk i