Veroni ne pomaže ni paker Lazović, briljantni Tonali gura Milan ka Skudetu!

Sportske.net 08.05.2022  |  Sportske.net

Fudbaleri Milana nastavili su pohod ka tituli prvaka Italije pošto su u Veroni savladali domaću ekipu rezultatom 3:1 u okviru 36. kola Serije A. "Rosoneri" su zatresli mrežu već u 16. minutu, ali je pogodak Tonalija poništen zbog ofsajda i tada kreće problem za goste.

Igrao se 38. minut kada je reprezentativac Srbije Darko Lazović probio po levoj strani i uputio centaršut ka Davideu Faraoniju koji je pogodio mrežu Milana. Radost domaćih trajala je desetak minuta pošto je tim iz Lombardije uspeo da poravna rezultat preko Sandra Tonalija koji ovoga puta nije bio u nedozvoljenoj poziciji. Drugo poluvreme donelo nam je kompletan preokret. Veoma raspoloženi Tonali ponovo je bio koban po Montipa kojeg je matirao i u 50. minutu,