Ludnica u Lučanima, pet golova i crveni karton: Surduličani upisali novu pobedu!

Hot sport 08.05.2022  |  Vukašin Cvetković

Sjajna utakmica u Lučanima! Fudbaleri Mladosti su na svom terenu dočekali ekipu Radnika iz Surdulice u okviru 5. kola plej-auta Superlige Srbije.

Viđen je fantastičan meč, a kao zadovoljniji ipak odlaze gosti koji su slavili sa 2:3. Poveo je domaćin preko sada već legende Superlige – Milana Bojovića u 13. minutu susreta. Rezultat je poravnao Spasić u 36. minutu i tako nagovestio povratak svoje ekipe. Surduličani su poveli u 64. minutu preko Subotića, da bi na 1:3 svojim drugim pogotkom povećao Spasić. Igrao se 79. minut kada je preiskusni Tumbasević dobio crveni karton. Uspela je Mladost do kraja samo da