Terzić i Rikardo srećni zbog golova, ali oprezni pred Kup

Vesti online 08.05.2022  |  Telegraf

Fudbaleri Partizana upisali su 29. pobedu u sezoni u meču protiv Vojvodine (2:1) odigranom u subotu u Beogradu. Crno-beli su meč otvorili na pravi način, golom Nikole Terzića već u četvrtom minutu, dok je sigurno vođstvo doneo Rikardo Gomeš pogotkom u finišu prvog poluvremena. Upravo strelci golova govorili su za sajt crno-belih o završenoj, ali i predstojećoj utakmici sa Vojvodinom.

Iako su u subotu igrali meč sa novosadskom ekipom, Partizan će već u sredu ponovo odmeriti snage sa Vojvodinom. Na istom mestu, ali u drugom takmičenju. Biće to duel polufinala Kupa, u kom nijedna ekipa nema prava na grešku, jer se i u toj fazi takmičenja igra samo jedna utakmica. – Nije bila laka utakmica i pretoplo je bilo, ali mislim da smo odmah u meč ušli fokusirani i nastavili smo sa dobrom igrom. Prethodne utakmice su bile dobre, dobro je bilo raspoloženje,