Golman Pazara osam puta vadio loptu iz mreže: Zvezdina deca dominirala u nastavku, prvenci Stankovića i Stanića! (video)

Hot sport 11.05.2022  |  HotSport

Večiti derbi u finalu Kupa Srbije! Fudbaleri Crvene zvezde napravili su korak obliže odbrani titule u Kupu Srbije.

Izabranici Dejana Stankovića doslovno su ‘razbili’ ekipu Novog Pazara. Crveno-beli su na stadionu ‘Rajko Mitić‘ slavili sa ubedljivih 8:0. Stiče se utisak da je Zvezda mogla do još ubedljivijeg trijumfa, ali je sasvim očekivano ritam meča opao već nakon petog pogotka u 23. minutu. Veliko finale zakazano je za 26. maj, kada će se za trofej boriti večiti rivali. FOTO: STARSPORT Domaći su silovito krenuli u ovaj meč, o motivaciji kod Zvezdinih igrača ne treba