Povezane vesti

Tuča ''Delija'' i ''Grobara'' na Autokomandi, ima i teže povređenih?

Tuča ''Delija'' i ''Grobara'' na Autokomandi, ima i teže povređenih?

Sportske.net 11.05.2022
Izvesno je, Partizan i Crvena zvezda će 26. maja igrati u finalu Kupa Srbije, a između prvog polufinala između Partizana i Vojvodine i drugog koje igraju Crvena zvezda i Novi Pazar, došlo je do velikog sukoba navijača dva naša najveća kluba. Kako… »
Da nikad više ne igramo protiv zvezde! Poruka iz Pazara posle debakla: Bolje da predamo meč!

Da nikad više ne igramo protiv zvezde! Poruka iz Pazara posle debakla: Bolje da predamo meč!

Mondo 11.05.2022
Trener Novog Pazara Tomislav Sivić bio je vidno nezadovoljan posle teškog poraza svog tima u Beogradu. Trener Novog Pazara Tomislav Sivić bio je vidno nezadovoljan posle teškog poraza svog tima u Beogradu. Završen je i drugi polufinalni meč Kupa… »
Pavkov napravio šou nakon meča: Golgeter Zvezde u ulozi fotografa, Stanković pozirao! (video)

Pavkov napravio šou nakon meča: Golgeter Zvezde u ulozi fotografa, Stanković pozirao! (video)

Hot sport 11.05.2022
Sjajna atmosfera u redovima crveno-belih! Crvena zvezda je sa ubedljvih 8:0 savladala Novi Pazar u polufinalu Kupa Srbije. Četa Dejana Stankovića deklasirala je rivala koji se bori za opstanak u elitnom rangu srpskog fudbala. Pobeda je ostvarena na… »
Trener Vojvodine: Ne zaslužujemo ovakav tretman

Trener Vojvodine: Ne zaslužujemo ovakav tretman

Sportski žurnal 11.05.2022
Tim iz Novog Sada izgubio je u Beogradu od Partizana sa 2:1 u polufinalu Kupa Srbije. Dragan Radojičić, šef stručnog štaba tima Novosađana, bio je vidno revoltiran posle poraza u Humskoj: - Moji igrači su bili odlični, svaka im čast na partiji… »
Tvitovi - Zvezda poslala poruku Partizanu?

Tvitovi - Zvezda poslala poruku Partizanu?

Sportske.net 11.05.2022
Crvena zvezda je večeras deklasirala Novi Pazar, slavila je sa 8:0 i još lakše nego što se očekivalo izborila plasman u finale Kupa. Tamo će Zvezdin rival biti Partizan, dva naša najbolja kluba boriće se drugi put uzastopno za trofej u ovom… »
Trofeji su u DNK crvene zvezde! Na "Marakani" žele duplu krunu: Stanković je na ovome insistirao!

Trofeji su u DNK crvene zvezde! Na "Marakani" žele duplu krunu: Stanković je na ovome insistirao!

Mondo 11.05.2022
Crvena zvezda je pobedia Novi Pazar i prošla u finale Kupa Srbije. Crvena zvezda je pobedia Novi Pazar i prošla u finale Kupa Srbije. Crvena zvezda želi duplu krunu. U šampionatu ima dva boda prednosti u odnosu na Partizan i upravo će sa najvećim… »
Zvezda brojala do osam i zakazala novo finale sa Partizanom

Zvezda brojala do osam i zakazala novo finale sa Partizanom

Sport klub 11.05.2022
Fudbaleri Crvene zvezde igraće u finalu Kupa Srbije protiv Partizana pošto su u polufinalu na svom stadionu ubedljivo savladali tim Novog Pazara sa 8:0. Utakmica je vrlo brzo izgubila draž neizvesnosti, pošto je pitanje pobednika bilo rešeno već… »
Zvezdina najubedljivija pobeda u sezoni za plasman u finale Kupa!

Zvezdina najubedljivija pobeda u sezoni za plasman u finale Kupa!

Sportske.net 11.05.2022
Za trofej pobednika Kupa Srbije i ovog proleća će se, drugi put uzastopno, boriti ekipe Partizana i Crvene zvezde. Najpre su danas crno-beli savladali Vojvodinu sa 2:1 u prvom polufinalu, a Zvezda je potom ekspresno završila posao protiv Novog Pazara u… »
Očekivano finale: Zvezda dala osam Novom Pazaru i zakazala megdan sa Partizanom

Očekivano finale: Zvezda dala osam Novom Pazaru i zakazala megdan sa Partizanom

N1 Info 11.05.2022
Fudbaleri Crvene zvezde igraće u finalu Kupa Srbije protiv Partizana pošto su u polufinalu na svom stadionu ubedljivo savladali tim Novog Pazara sa 8:0. Utakmica je vrlo brzo izgubila draž neizvesnosti, pošto je pitanje pobednika bilo rešeno već… »
Golman Pazara osam puta vadio loptu iz mreže: Zvezdina deca dominirala u nastavku, prvenci Stankovića i Stanića! (video)

Golman Pazara osam puta vadio loptu iz mreže: Zvezdina deca dominirala u nastavku, prvenci Stankovića i Stanića! (video)

Hot sport 11.05.2022
Večiti derbi u finalu Kupa Srbije! Fudbaleri Crvene zvezde napravili su korak obliže odbrani titule u Kupu Srbije. Izabranici Dejana Stankovića doslovno su ‘razbili’ ekipu Novog Pazara. Crveno-beli su na stadionu ‘Rajko Mitić‘ slavili sa… »
Zvezdina "osmica" protiv Pazaraca, derbi u finalu Kupa

Zvezdina "osmica" protiv Pazaraca, derbi u finalu Kupa

Dnevnik 11.05.2022
BEOGRAD: Fudbaleri Crvene zvezde plasirali su se u finale Kupa Srbije, pošto su večeras u polufinalu ubedljivo savladali Novi Pazar 8:0 (5:0). Strelci za crveno-bele bili su El Fardu Ben u šestom, Ohi Omodžujanfo u 12. iz penala i 20, Milan Pavkov u u… »
Hvali i kritikuje ekipu u isto vreme: Stanojević u čudu nakon utakmice – ‘Ovo se nije desilo otkako sam ja trener…

Hvali i kritikuje ekipu u isto vreme: Stanojević u čudu nakon utakmice – ‘Ovo se nije desilo otkako sam ja trener…

Hot sport 11.05.2022
Stanojević je ostao u šoku. Uspeli su crno-beli da obezbede plasman u finalu Kupa Srbije, pošto su danas na svom stadionu pobedili Vojvodinu rezultatom 2:1. Ovaj rezultat možda ne oslikava pravo stanje na terenu, pošto su domaći imali nekoliko… »
Tvitovi - ''Grobari'' o poređenju sa Barsom, ali i ''nepravdi epskih razmera''...

Tvitovi - ''Grobari'' o poređenju sa Barsom, ali i ''nepravdi epskih razmera''...

Sportske.net 11.05.2022
Partizan je danas na svom terenu izborio plasman u finale Kupa Srbije, savladao je Vojvodinu sa 2:1 i kako sada stvari stoje gledaćemo ''večiti derbi u finalu, jer Zvezda već posle dvadesetak minuta igre vodi protiv Novog Pazara sa 5:0 u drugom… »
Šokantna izjava trenera Proletera: ‘Rekao sam sudiji da me je navijač pogodio kamenicom, on mi je samo rekao jbg!’…

Šokantna izjava trenera Proletera: ‘Rekao sam sudiji da me je navijač pogodio kamenicom, on mi je samo rekao jbg!’…

Hot sport 11.05.2022
Trener golmana Proletera je izvukao najdeblji kraj. Minulog vikenda bilo je vrlo burno u Superligi Srbije, a meč koji je privukao najviše pažnje definitvno jeste susret Radničkog iz Kragujevca i Proletera. U pitanju je bila utakmica od velikog… »
„U Kragujevcu sam pogođen kamenom, sudija mi kaže: jbg“

„U Kragujevcu sam pogođen kamenom, sudija mi kaže: jbg“

Sport klub 11.05.2022
U nedelju je odigrana u prilično burnoj atmosferi utakmica između Radničkog 1923 i Proletera (2:1), dva direktna rivala u borbi za opstanak u Superligi Srbije. Posle utakmice pojavio se snimak na kome se vidi navijač koji je preskočio ogradu i napao… »

Vesti dana »