Prosto je nezaustavljiv: Rikardo postigao 35. gol u sezoni, evo kako je izjednačio rekord legendarnog napadača Partizana! (video)

Hot sport 11.05.2022  |  HotSport
Prosto je nezaustavljiv: Rikardo postigao 35. gol u sezoni, evo kako je izjednačio rekord legendarnog napadača Partizana…
U toku je meč polufinala Kupa Srbije. Za manje od nedelju dana, fudbaleri Partizana i Vojvodine sastali su se dva puta. Najpre u Superligi Srbije, a danas i u Kupu. Nakon prvih 45 minuta igre, domaći vode rezultatom 2:0. Igrao se četvrti minut kada su crno-beli stigli u vođstvo. Brzonogi Lazar Marković je prošao po desnoj strani, ušao u protivnički šesnaesterac potom uposlio Rikarda, kojem nije bilo teško savlada protivničkog golmana. Napadač sa Zelenortskih ostrva