LŠ: Barselona slomila Flensburg, blizu je finalnog turnira

Sport klub 11.05.2022  |  Autor:Svetozar Janičić

Rukometaši Barselone odigrali su sjajan meč, pobedili su u gostima Flensburg sa 33:29 (18:13), pa sada čekaju revanš na svom parketu sa više nego realnim izgledima da stignu do finalnog turnira i prilike da brane trofej koji su osvojili prošle sezone.

Prevagu na tasu Barse, koja je kontrolisala dešavanja na parketu od prvog do poslednjeg minuta, doneli su Benali sa osam, Mem sa šest i Gomez sa pet golova. Kod Flensburga, raspoloženi za igru u napadu, bili su Jakobsen sa devet, Gola sa šest i Johansen sa pet golova. RESULT: #ehfcl quarter-finals (L1) ✅ @SGFleHa 29:33 @FCBhandbol Read: https://t.co/bS6YqJI0xi pic.twitter.com/ZVlvBBZ63b— EHF Champions League (@ehfcl) May 11, 2022 Barsa je tokom prvog poluvremena