Šokantna ispovest bivšeg fudbalera: Hteli su da mi odseku prste, mislio sam da ću umreti!
Večernje novosti 11.05.2022 | Novosti online
![Šokantna ispovest bivšeg fudbalera: Hteli su da mi odseku prste, mislio sam da ću umreti!](https://nstatic.net/img/logo/s/vecernje-novosti.png)
LEGENDARNI engleski fudbaler Ešli Kol opljačkan je u januaru 2020. godine, a pred sudom je 10. maja 2022. govorio o događajima tom prilikom.
FOTO: EPA Bivši levi bek Arsenala, Čelsija i reprezentacije Engleske prisetio se svega što se tada događalo. - Bio sam na kolenima i čekao sam da me ubiju. Mislio sam da ću umreti - rekao je Kol. Istakao je da je jedan od razbojnika nosio merdevine. Namestio ih je ispod balkona sobe u kojoj se bračni par Kol nalazio. - U tom trenutku sam pomislio da ću umreti. Moja deca su bila u kući, nisam imao nikoga da im pomogne. Rekao sam Šeron da ih uzme i pozove policiju.