Srbiji bod s igračem manje

Vesti online 11.05.2022  |  M. N. - Vesti

Fudbaleri Ficroj Siti Srbije upisali su drugi uzastopni remi, pošto su u 8. kolu Prve lige Viktorije (grupa jugo-istok) odigrali nerešeno u gostima sa Eltam Redbeksima – 0:0. Kada se zna da je Srbija igrala bez suspendovanih Džejsona Papadimitrijua i Maksima Ilića, rezultat i nije tako loš. Prva liga Viktorije

Meč je obeležio glavni sudija koji je pokazao čak devet žutih i dva crvena kartona. Srbija je od 63. minuta igrala s igračem manje zbog isključenja Dos Santosa, ali je uspela da parira brojčano jačem rivalu i da sačuva bod u džepu. Odnos snaga na terenu se izjednačio tek u 89. minutu kada je isključen i igrač Eltama. Trener Ficroj Srbije Nik Kovačević izveo je sledeći tim: Valese, Miloš Ilić, Ospina, Pimenta (Sotiropulos 71’), Milojević (Lorija 80’), Dos santos,