Jovan Milošević ponovo čovek odluke, majstorijom doneo pobedu Srbiji protiv Turske (VIDEO)

Morava info 21.05.2022  |  Morava info

ČAČAK – Veoma važnu pobedu upisala je kadetska reprezentacija Srbije na Evropskom prvenstvu za igrače do 17 godina.

Izabranici Radovana Krivokapića savladali su Tursku rezultatom 2:1. Odlučujući pogodak postigao je Čačanin Jovan Milošević, koji nastupa u eklipi Vojvodine. On je pri rezultati 1:1, u 52. minutu sjajno prevario odbranu i golmana Turske i mirno poslao loptu u mrežu. Ispostavilo se da je to konačan rezultat. Srbija je pre toga povela nakon 17 minuta igre golom Jovana Šljivića, ali se na odmor otišlo uz nerešen rezultat. Naime, u samom finišu prvog dela meča Uzun je