PS u lou-kiku: Četiri zlata, tri srebra i bronza za borce Sedada Bukvića u Boru

RTV Novi Pazar 23.05.2022

Članovi Sportskog udruženja borilačkih sportova Pazar osvojili su četiri zlatne, tri srebrne i bronzanu medalju na Prvenstvu Srbije u lou-kiku, čiji je domaćin bio Bor, a Tarik Rašljanin iz tog novopazarskog kluba izabran je za najboljeg kadeta na takmičenju.

U konkurenciji 56 klubova iz Srbije, ekipa Pazara zauzela je drugo mesto u ukupnom poretku, iza prvoplasiranog Niša, a ispred domaćina Bora. Tarik Rašljanin zaslužio je zlato kod kadeta lakših od 48 kilograma, ostvarivši dve pobede jednoglasnom odlukom sudija, a u istom uzrastu, u kategoriji do 81 kilograma, najsjajnijim odličjem okitio se Džemal Brahić, koji je u finalu slavio sa 3:0. Zlato je pripalo i Elmi Hajrović, koja je u konkurenciji seniorki iz B klase