Radnički blizu opstanka u Superligi: Ubiparip doneo Kragujevčanima pobedu protiv Železničara

Večernje novosti 25.05.2022  |  Č. V.

FUDBALERI Radničkog iz Kraguejvca pobedili su Železničar u Smederevu sa 3:1 u prvom meču baraža i načinili važan korak ka opstanku u Superligi Srbije.

FOTO: M. Vukadinović Izabranici Nenada Lalatovića uspeli su posle pola sata igre da dođu do 2:0 zahvaljujući Voju Ubiparipu koji je postigao oba pogotka. Nastavili su gosti sa dobrom igrom i nagrađeni su i trećim golom koji je bio delo Nedeljka Piščevića u 61. minutu. Ekipa iz Pančeva je uspela da smanji rezultat u 79. minutu kada je bivši igrač Partizana Petar Gigić pogodio sa bele tačke. Druga utakmica ovih timova na programu je u nedelju u Kragujevcu. BONUS