Poluvreme u Parizu: Liverpul dominirao, Kurtoa spasao Real! Sudija poništio Benzemin gol, sumnjiva odluka! (foto) (video)

Hot sport 28.05.2022  |  Dimitrije Nišavić

Sjajna utakmica u Parizu! Obožavaoci najbitnije sporedne stvari u životu širom sveta uživaju u velikom finalu Lige šampiona.

Pravi boj na terenu vode fudbaleri Real Madrida i Liverpula. Nakon 45 minuta neiscrpne borbe u prestonici Francuske rezultat je 0:0. Nakon uvodnih 120 sekundi u kojima je delovalo da će Real krenuti u ofanzivu od samog starta, Liverpul je u potpunosti preuzeo kontrolu igre. Ekipa Jirgena Klopa je diktirala tempo i bila daleko direktnija u odnosu na igrače kraljevskog kluba. Posed lopte bio je gotovo izjednačen, ali Englezi su svoje akcije gradili visoko, na