Bez pobednika u velikom derbiju: Remi Španije i Portugala, Češka bolja od Švajcarske u Ligi nacija! Video

Kurir 02.06.2022

Fudbaleri Španije odigrali su večeras u Sevilji nerešeno 1:1 protiv Portugala, u utakmici prvog kola Grupe 2 u igi nacija A.

Španija je povela u 25. minutu golom Alavara Morate, a izjednačio je Rikardo Orta pogotkom u 82. minutu. U drugoj utakmici u toj grupi Češka je u Pragu pobedila Švajcarsku sa 2:1. Domaći su poveli u 11. minutu golom Jana Kuhte, a izjednačio je Noa Okafor u 44. Pobedu Češkoj doneo je igrač švajcarske ekipe Džibril Sou, autogolom u 58. minutu. U drugom kolu 5. juna, Češka će dočekati Španiju, a Portugal će biti domaćin Švajcarskoj. Fudbaleri Izraela i Islanda