Šok teorija srpskog ekonomiste o ruskoj specijalnoj vojnoj operaciji! Šta ako su pravi Putinovi ciljevi potpuno drugačiji!
Kurir 04.06.2022
![Šok teorija srpskog ekonomiste o ruskoj specijalnoj vojnoj operaciji! Šta ako su pravi Putinovi ciljevi potpuno drugačiji!](https://nstatic.net/img/logo/s/kurir.png)
"Šta ako su pravi Putinovi ciljevi drugačiji?" - pita nagrađivani međunarodni ekonomski stručnjak, profesor Branko Milanović, u najnovijem članku ;na sajtu substack.com u kojem razmatra mogućnost da je pravi cilj vojne akcije koju je u Ukrajini pokrenuo predsednik Rusije, potpuni raskid sa Zapadom i to tako da za to ne bude kriva Moskva koja bi time dobila odrešene ruke da samostalno vodi politiku kakvu poželi. Milanović najpre zaključuje da rat Rusije protiv