Maestrali leo Mesi: Argentina razbila Estoniju, fudbaler PSŽ-a se igrao sa protivnikom

Večernje novosti 05.06.2022  |  Č. V.

LIONEL Mesi je pokazao zašto je jedan od najboljih fudbalera svih vremena. Argentina je pregazila Estoniju u prijateljskoj utakmici sa 5:0, a fudbaler PSŽ-a je sam doneo trijumf "gaučosima".

FOTO: AP Kada mu se igra i kada to hoće majstor iz Rosarija može da uradi šta god poželi. Estonija je to osetila na svojoj koži, pošto je Mesi bio strelac svih pet golova. Možda večerašnji rival Argentine nije fudbalska velesila, no nikome nije lako dati pet pogodaka. Jedan od najboljih igrača svih vremena je u tome uspeo i pokazao koliko voli da igra za nacionalnu selekciju. Mesi se u prvom poluvremenu dva puta upisao u strelce. Uradio je to u 9. i 45. minutu. U