Modrić dirigovao pobedom Hrvatske u Kopenhagenu, Mbape doneo bod Francuzima u Beču

RTS 10.06.2022

Fudbaleri Hrvatske savladali su kao gosti Dansku 1:0, u trećem kolu Grupe 1 A Lige nacija, dok je Francsuka, golom Kilijana Mbapea, došla do boda protiv Austrije u Beču.

Izuetno zanimljivo veče u Ligi nacija, a na programu su bili mečevi trećeg kola u Grupi 1 - Hrvatska je pobedila Dansku u Kopenhagenu, dok su Austrija i Francuska igrale bez pobednika 1:1. Danska je ugostila Hrbvatsku na "Parken" stadionu i pokušala da doše i do treće uzastopne pobede u takmičenju. Domaći tim bio je bolji rival u prvih 45 minuta, ali bez izglednijih prilika pred golom Livakovića. Stanje na terenu promenilo se u nastavku, pošto je selektor Dalić