Zvezda pala na zoni i prosula plus 15, moraće u majstorici da traži prolaz u finale

Danas 12.06.2022  |  N. M.

Umesto rutinskog trijumfa, košarkaši Crvene zvezde obrukali su se u drugom poluvremenu druge utakmice polufinala plej-ofa domaće Superlige (77:70).

Mega je u matine terminu, u beogradskom naselju Braće Jerković, nadoknadila minus 12 sa poluvremena, zonskom odbranom drugih 20 minuta potpuno je poremetila napad crveno-belih i time serijal odvela u majstoricu za plasman u finale plej-ofa. Umesto da rivala ostavi bez ideje i šuterskog arsenala, Zvezda je u drugom poluvremenu, indolentnim pristupom, opuštenošću i bezidejnim rešenjima dozvolila sebi da se obruka i sa crvenilom na licu dočeka majstoricu koja je na