Velika šteta: Orlovi prokockali prednost, sjajna igra nedovoljna za trijumf! (video)

Hot sport 12.06.2022  |  HotSport

Podela plena u Ljubljani! U okviru 4. kola grupne faze B divizije UEFA Lige nacija, fudbaleri Slovenije dočekali su nacionalni tim Srbije.

Utakmica na stadionu ‘Stožice‘ u Ljubljani počela je u terminu od 20 časova i 45 minuta, a završena je rezultatom 2:2. Srbija je ostavila daleko bolji utisak, ali izabranici selektora Stojkovića su prokockali dva gola prednosti stečenih u prvom poluvremenu. Srbija je preuzela inicijativu od prvog sudijskog zvižduka. Gostujući tim je nametnuo svoj stil igre i jasno pokazao da će odmah krenuti u ofanzivu. Prvu ozbiljnu priliku za našu selekciju propustio je