Izvor: Politika/Regioni arhiva vesti 24.06.2022
Nedelja je praznik samoće
Politika 24.06.2022
Nemam tetku koja živi blizu da odem na ručak kod nje. Opkoljen sam i sateran u ćošak svojim uspomenama. Nedelje u Holandiji za mene su dani kada psi šetaju svoje gazde. Pas je čovekov najbolji prijatelj, a ovde je pas čovekov saborac u njegovoj… »
Kako preživeti s minimalnim primanjima
Politika 24.06.2022
Trenutna ekonomska situacija rezultat je sveukupne situacije na globalnom nivou prouzrokovane pandemijom i ratnim dešavanjima u Ukrajini, ali ono što je bolnije i teže pada građanima jeste besomučna trka naših takozvanih uvaženih privrednika… »
Zablude o maslinovom ulju
Politika 24.06.2022
U našim prodavnicama možete naći razne vrste maslinovog ulja: iz Grčke, Italije, Španije... Maslinovo ulje bogato je nezasićenim masnim kiselinama i polifenolima. Monezasićene i polinezasićene masne kiseline smanjuju nivo holesterola u krvi i… »
Pandemija ponovo hvata zalet
Politika 24.06.2022
Uprkos toplom vremenu, pandemija kovida 19 ponovo se ubrzava u mnogim zemljama, a i u Srbiji iz dana u dan raste broj zaraženih ovim virusom. Svaka druga osoba koja je testirana na koronu u Beogradu dobila je pozitivan nalaz na postojanje virusa, a za… »