Opomena za pešića: Srbija pokazala dva lica u Rigi, Letonija nanela bolan poraz našim košarkašima

Večernje novosti 30.06.2022  |  V.M.P.

KOŠARKAŠKA reprezentacija Srbije poražana je od Letonije na vrućem gostovanju u Rigi. Konačan rezultat bio je 66:59 u korist raspucanog domaćina.

FOTO: FIBA.Basketball Nakon što su se dve reprezentacije sastale u Beogradu u meču u kome su obe ekipe zabaležile trocifren broj peona, viđena je drugačija košarkaška predstava u Rigi. Kao najbolje svedočanstvo toga koliko su obe reprezentacije bile dekoncentrisane svedoči i to da je rezultat na poluvremenu bio 25:31. Još neverovatnije zvučao je podatak da su Letonci na poluvremenu imali mizeran šut za tri poena, 2/15. Na drugoj strani "usijana ruka" jednog čoveka