Bićemo još bolji Stanković se zahvalio navijačima, pa prokomentarisao nastupe novajlija

Alo 10.07.2022

"Zadovoljan sam za prvu utakmicu, prošle godine smo odigrali 0:0 na otvaranju sezone i možda nam se danas vratilo zbog toga".

Pun pozitivnih utisaka bio je šef stručnog štaba Crvene zvezde Dejan Stanković posle trijumfa rezultatom 4:0 nad niškim Radničkim, čime je sezona u Superligi otvorena na pravi način. - Posle postignutog gola imali smo desetak minuta pada koncentracije i opuštanja, a tih 10 minuta je bio pravi vatromet, ipak, to je fudbal. Posle smo uspeli da stabilizujemo igru, postignemo drugi, pa i treći gol. Bilo je šansi na obe strane. U drugom poluvremenu rokada