Radnički ubedljivo poražen na startu Superlige, Zvezda četiri puta tresla mrežu Nišlija

Južne vesti 10.07.2022  |  M. Mitić Južne vesti

Na otvaranju novog šamponata Superlige fudbaleri niškog Radničkog doživeli na stadionu ”Rajko Mitić” ubedljiv poraz od Crvene zvezde rezultatom 4:0 (3:0).

Mrežu golmana Drobnjaka redom su pogađali Katai sa bele tačke u 3, Kangva u 25, Pavkov u 31. i Bukari u 47. minutu. Iako su doživeli težak poraz i za samo 30 minuta primili tri gola, niški fudbaleri u intervalu od 5. do 20. minuta bili su bolji rival na terenu i čak dva puta pogađali stativu. Međutim, utakmica je loše krenula za Radnički. Posle prvog napada aktuelni šampioni došli su do vođstva. Katai je izveo slobodan udarac sa ivice kaznenenog prostora, poslednje