Stanković: Deset minuta vatrometa! Sivić: Dva gola iz „tunela“

Sportski žurnal 10.07.2022

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su večeras u Beogradu niški Radnički rezultatom 4:0 (3:0) u meču prvog kola Superlige Srbije. Golove za Crvenu zvezdu postigli su Aleksandar Katai u trećem, Kings Kangva u 25, Milan Pavkov u 31. i Osman Bukari u 47. minutu

Dejan Stanković, šef struke Crvene zvezde, radovao se ubedljivoj pobedi na početku sezone: - Imali smo deset minuta vatrometa. Došlo je zatim do opušptanja, Radnički poseduje najbrži napad u prvenstvu. Da nismo iskorigovali odbranu ušli bismo u problem. Izrotirali smo tim, Gobeljića stavili da čuva Mitrovića. I mi i oni dva puta smo pogađali okvir gola, pogoci odlučuju. Osvojili smo tri boda protiv dobre ekipe. Hvala navijačima i pohvale debitantima i novajlijama.