Surduličani neprijatno iznenadili navijače na startu Super lige: Radnik - Mladost GAT 1:2

Vranje news 11.07.2022  |  Vranjenews

Vranje - Surdulički Radnik poražen je kao domaćin od Mladosti GAT, debitanta u Super ligi Srbije, sa 1:2 (0:1), na startu novog šampionata Super lige Srbije.

Goste iz Novog Sada su do tri boda vodili Milan Mirosavljev i pojačanje iz Zvezde Andrija Radulović, golovima u 16. i 55. minutu. Počasni gol za Radnik dao je Uroš Stojanović u 81. minutu. Radnik na premijeri ovogodišnjeg šampionata nije ličio na tim iz prošle sezone, koji je na kraju lige napravio niz od osam utakmica bez poraza. Dodatni problem za Surduličane bilo je isključenje Ranka Jokića u 59. minutu. Jedino što je brojčano inferiorniji surdulički tim uspeo