Partizan iščupao bod u Nišu sa bele tačke u 97. minutu!

RTS 15.07.2022

Fudbaleri niškog Radničkog i Partizana odigrali su nerešeno 3:3 u derbiju drugog kola Superlige Srbije. Partizan je kiksirao na neugodnom gostovanju u Nišu, ali je imao sreće da uopšte dođe do boda jer je do sredine drugog poluvremena imao dva gola zaostatka.

Partizan nije ličio na ekipu koja je pre nekoliko dana započela sezonu ubedljivim trijumfom i već nakon drugog kola mogao bi da zaostaje za najvećim rivalom u trci za šampionsku titulu. Crno-beli su se izvukli pogotkom Rikarda Gomeša sa penala u 97. minutu, pošto je prethodno oboren Lutovac u kaznenom prostoru, što je bio drugi jedanaesterac za goste. Utakmica na "Čairu" počela je šokantno za goste jer je Radnički poveo već iz prvog pokušaja, tačnije u drugom