Ovo je luđe od "Bugari plivaju za časni krst": Apsolutno neverovatna utakmica u našem komšiluku (video)

Večernje novosti 18.07.2022  |  Novosti online

CSKA 1948 je kao veliki favorit gostovao ekipi Pirina u 3. kolu bugarske Prve lige. Iako lokalni ljubitelji nisu gledali kvalitetnu utakmicu, o remiju (1:1) i njegovoj neviđenoj završnici sada priča svet.

FOTO: Printskrin/jutjub/Sport klub Svi znaju za čuveni snimak s Jutjuba, " Bugari plivaju za časni krst", kada se svašta neverovatno dešava prilikom pomenutog plivanja, ali... ništa manje zanimljiva nije bila ni pomenuta utakmica. Pirin je do vođstva došao u 5. minutu meča, Preslav Jordanov je šokirao favorita, a onda su odolevali domaći na stadionu Hristo Botev sve do 96. minuta. Tada je igrač CSKA Hubčev prilično loše proigrao Ohenea, on se nekako namestio na