Ovo ih je koštalo pobede: Fudbaleri Čelsija izgubili su od Šarlota, a ovo je potez koji je nasmejao ceo svet (video)

Večernje novosti 21.07.2022  |  Novosti online

FUDBALERI Čelsija izgubili su u sredu u prijateljskoj utakmici protiv Šarlota nakon penala.

FOTO: Tanjug/AP U 90 minuta utakmice rezultat je bio 1:1, a nakon toga usledili su penali u kojima je američki klub uspeo da dođe do pobede. Gol za "plavce" postigao je Pulišić, dok je izjednačenje ekipi Šarlota doneo Rios u 92. minutu. U penal seriji svi igrači američkog tima bili su precizni, dok su za "plavce" pogađali Haverc, Čilvel i Sterling. Međutim, tragičar londonske ekipe bio je Konor Galager koji je jedini promašio penal. Galager se našao na meti kritika