Zvezda saznala rivala u napadu na Ligu šampiona! Kakav preokret u revanšu - crveno-bele čeka dalek put!

Mondo 26.07.2022  |  Nemanja Stanojčić

Crveno-beli će u kvalifikacijama za Ligu šampiona igrati sa jermenskim Pjunikom.

Crveno-beli će u kvalifikacijama za Ligu šampiona igrati sa jermenskim Pjunikom. Crvena zvezda igraće protiv Pjunika u 3. kolu kvalifikacija za Ligu šampiona. Protivnika su saznali posle revanša gde je u Luksemburgu jermenski tim pobedio i prošao dalje - 1:4 (1:1). Prvi duel igra se u Beogradu 3. avgusta (20.45), revanš je na programu 9. avgusta u Jerevanu (21 čas). Domaćin je poveo preko Hasana u 21. minutu, ali je Žuninjo tri minuta kasnije izjednačio na