Ludnica U superligi, na dva susreta viđeno čak devet golova: Javor i Spartak dosta sigurni!

Hot sport 30.07.2022  |  Vukašin Cvetković

Dve ubedljive pobede večeras u okviru Superlige Srbije! Napredak je u Kruševcu dočekao ekipu Javora iz Ivanjice i tom prilikom pretrpeo debakl! Gosti su došli izuzetno raspoloženi i ‘raspucani’, što se moglo videti po rezultatu utakmice – 0:4.

Prednost je Javoru doneo Dukure u 29. minutu susreta, što je ujedno bio i jedini pogodak u prvom delu igre. Prednost gostiju duplirao je Gojković u 46. minutu, a do kraja su se u strelce upisali Gigić u 61. i Kembel u 68. minutu susreta. Napredak je do kraja susreta spustio na 1:4 prvo, a zatim nekoliko minuta kasnije i 2:4 pogotkom sa bele tačke! Strelac oba pogotka za tim iz Kruševca bio je Bastajić! https://twitter.com/FKJavorMatis/status/1553454385845469184 U