Zvezda dominira u prvih 45 minuta: Bukari brz kao munja – dva gola i asistencija za veliko slavlje navijača! (foto) (video)

Hot sport 03.08.2022  |  HotSport
Ekipa Dejana Stankovića dominira. Fudbaleri Crvene zvezde trenutno igraju prvi meč 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona protiv Pjunika na stadionu Rajko Mitić. Nakon prvih 45 minuta rezultat je 3:0, a pogotke su postigli Osman Bukari u 29. i 44. minutu i Kings Kangva u 35. minutu. Počeli su crveno-beli agresivno od starta, što je rezultiralo da se mreža gostiju zatrese već u drugom minutu od strane Bukarija. Ipak, nakon konsultacija sa VAR sobom, pogodak je