Mitrović potpuno razbio Liverpul! Klop u neverici gledao majstorije Srbina, vicešampion Evrope jedva izvukao živu glavu!

Kurir 06.08.2022

Srpski napadač, Aleksandar Mitrović, postigao je dva gola za Fulam u fantastičnoj utakmici protiv Liverpula na otvaranju Premijer lige.

Susret na "Krejven Kotidžu" završen je rezultatom 2:2, a srpski centarfor je dva puta dovodio Fulam do prednosti. Pogađao je po jednom u oba poluvremena, ali Liverpul je uspeo oba puta da se vrati i na kraju da izvuče bod sa otvaranja sezone. Strelci za vicešampiona Evrope, ali i Premijer lige bili su skupoceni Darvin Nunjez i Mohamed Salah. Tok meča: Već u prvom napadu i prvom minutu, Aleksandar Mitrović, je imao dobru situaciju pred golom rivala. Otvorila mu se