Levandovskom dovoljna tri minuta za gol na debiju Barselona ubedljiva u generalnoj probi pred start sezone (video)

Alo 07.08.2022

Fudbaleri Barselone deklasirali su meksički Pumas sa 6:0, u okviru egzibicionog Kupa "Đoan Gamper".

Tako je Barselona napravila sjajnu uvertiru pred start sezone. Svoj prvi pogodak u crveno-plavom dresu pred domaćom publikom postigao je i Poljak Robert Levandovski. Najveće pojačanje ekipe Ćavija Ernandeza upisalo se u među strelce posle nepuna tri minuta. 😍 @lewy_official's first goal for Barça at Spotify Camp Nou! 💙❤️ pic.twitter.com/UoqaqK8HM4 — FC Barcelona (@FCBarcelona) August 7, 2022 Do poluvremena su gosti iz Meksiko Sitija pretrpeli pravu katastrofu jer