Kraj za Partizan u ligi Evrope već na prvoj prepreci: Crno-beli dva puta vodili i dopustili rivalu da se vrati u meč! (video)

Hot sport 11.08.2022  |  Đorđe Sredojević

Partizan aliminisan je od strane AEK iz Larnake u okviru trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope, pa nije uspeo da nadoknadi zaostatak od jednog gola jer su na Kipru poraženi rezultatom 2:1.

Meč je završen nerešenim rezultatom 2:2, što je gostima bilo sasvim dovoljno za prolaz. Imao je Partizan inicijativu od samog starta, ali najvažniji momenat se desio sredinom prvog dela. U 23. minutu Rikardo Gomeš je pobegao odbrani rivala, i na savršeno dodavanje saigrača ostao hladan u situaciji jedan na jedan i matirao golmana gostiju. Do kraja poluvremena nije bilo previše ritma, i gotovo nikakva prava šansa nije viđena osim pogotka napadača Partizana. U