Čukarički ispao iz Evrope - primio 7 golova u 180 minuta: Ubedljiv poraz "brđana" u Holandiji za kraj

Mondo 11.08.2022  |  Mladen Šolak

Čukarički izgubio i u Holandiji protiv Tventea, 1:4. Luka Adžić dao gol za vođstvo na startu, ali su domaći brzo preuzeli kontrolu i počeli da daju golove.

Čukarički izgubio i u Holandiji protiv Tventea, 1:4. Luka Adžić dao gol za vođstvo na startu, ali su domaći brzo preuzeli kontrolu i počeli da daju golove. Čukarički je ispao iz kvalifikacija za Konferencijsku ligu, jer je izgubio od Tventea i u drugoj utakmici dvomeča - 1:4, posle beogradskih 1:3. Na taj način, ukupnim skorom 2:7, "brđani" su završili evropsku sezonu i ovog leta posle jedne preskočene prepreke i nisu uspeli ni da nagoveste senzaciju protiv